![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
OldSwede | |
![]() |
Cinema Addict - 1129 Films Ranked
Member Since: Mar 18, 2008
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Freie Wille, Der (2006) - May 21, 2010 |
| 75 | Schultze Gets the Blues (2003) - May 05, 2010 |
| 66 | Crazy (2000) - May 05, 2010 |
| 64 | Yes Man (2008) - Apr 28, 2010 |
| 100 | Drowning by Numbers (1988) - Apr 28, 2010 |
| 87 | A Single Man (2009) - Apr 25, 2010 |
| 65 | Kung Fu Panda (2008) - Apr 15, 2010 |
| 69 | The Hangover (2009) - Apr 15, 2010 |
| 74 | 3:10 to Yuma (2007) - Apr 15, 2010 |
| 95 | Cinema Paradiso (1988) - Apr 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |