Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Olive Oyl
Movie Buff - 170 Films Ranked
Member Since: Mar 5, 2009
Location: USA
Recent Rankings
92 The Wizard of Oz (1939) - Mar 05, 2009
90 The Addams Family (1991) - Mar 05, 2009
90 Batman Begins (2005) - Mar 05, 2009
97 Chinatown (1974) - Mar 05, 2009
75 I'm Not There (2007) - Mar 05, 2009
85 Titanic (1997) - Mar 05, 2009
70 Shrek 2 (2004) - Mar 05, 2009
94 Boogie Nights (1997) - Mar 05, 2009
71 Signs (2002) - Mar 05, 2009
99 The NeverEnding Story (1984) - Mar 05, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Olive Oyl. Why not go rank more films, then come back and check it out again?