Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Oliver
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2007
Location: skopje, Macedonia
Recent Rankings
89 Casablanca (1942) - Aug 30, 2007
81 Betty Blue (1986) - Aug 30, 2007
85 12 Monkeys (1995) - Aug 30, 2007
88 Mission to Mars (2000) - Aug 30, 2007
90 Logan's Run (1976) - Aug 30, 2007
80 Lost in Translation (2003) - Aug 24, 2007
83 Planet of the Apes (1968) - Aug 20, 2007
51 Deja Vu (2006) - Aug 20, 2007
70 Brazil (1985) - Aug 20, 2007
60 The Fifth Element (1997) - Aug 20, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Oliver. Why not go rank more films, then come back and check it out again?