![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Olivuhr | |
![]() |
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: Aug 26, 2008
Location: Slovenia
|

| 91 | Scorpio Rising (1964) - Dec 30, 2008 |
| 86 | Wild at Heart (1990) - Dec 30, 2008 |
| 92 | Blue Velvet (1986) - Dec 30, 2008 |
| 100 | Taxi Driver (1976) - Dec 30, 2008 |
| 90 | Raging Bull (1980) - Dec 30, 2008 |
| 89 | Goodfellas (1990) - Dec 30, 2008 |
| 86 | Mean Streets (1973) - Dec 30, 2008 |
| 90 | Repulsion (1965) - Dec 30, 2008 |
| 95 | Rosemary's Baby (1968) - Dec 30, 2008 |
| 98 | The Tenant (1976) - Dec 30, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |