Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Olli
Movie Buff - 204 Films Ranked
Member Since: Jan 20, 2008
Location: Finland
Recent Rankings
85 Shutter Island (2010) - Apr 22, 2010
75 Alice in Wonderland (2010) - Apr 22, 2010
78 The Thing (1982) - May 10, 2008
81 The Patriot (2000) - May 10, 2008
80 Windtalkers (2002) - Jan 21, 2008
80 National Treasure (2004) - Jan 21, 2008
70 Ghost Rider (2007) - Jan 21, 2008
85 Lord of War (2005) - Jan 21, 2008
79 Requiem for a Dream (2000) - Jan 21, 2008
81 Full Metal Jacket (1987) - Jan 21, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Olli. Why not go rank more films, then come back and check it out again?