![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
OmbreNoir | |
![]() |
Movie Buff - 142 Films Ranked
Member Since: Apr 3, 2008
Location: Brooklyn, New York, USA
|
|
Message Sent!
Bio: Just a movie fan, trying to get by.
| |

| 80 | The Fly (1986) - Apr 03, 2008 |
| 72 | Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Apr 03, 2008 |
| 80 | The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988) - Apr 03, 2008 |
| 85 | Babel (2006) - Apr 03, 2008 |
| 79 | The Mummy (1999) - Apr 03, 2008 |
| 80 | Napoleon Dynamite (2004) - Apr 03, 2008 |
| 88 | Total Recall (1990) - Apr 03, 2008 |
| 80 | Lost in Translation (2003) - Apr 03, 2008 |
| 77 | Hot Shots! Part Deux (1993) - Apr 03, 2008 |
| 83 | An American Werewolf in London (1981) - Apr 03, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |