![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Omegaman7000 | |
![]() |
Movie Buff - 180 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2009
Location: USA
|

| 92 | Mission: Impossible III (2006) - Jul 22, 2009 |
| 92 | Blade (1998) - Jul 21, 2009 |
| 90 | Silent Hill (2006) - Jul 21, 2009 |
| 92 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jul 21, 2009 |
| 82 | Happy Gilmore (1996) - Jul 21, 2009 |
| 85 | Falling Down (1993) - Jul 21, 2009 |
| 80 | Mortal Kombat (1995) - Jul 20, 2009 |
| 92 | Pleasantville (1998) - Jul 20, 2009 |
| 92 | Event Horizon (1997) - Jul 20, 2009 |
| 85 | Battle Royale (2000) - Jul 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |