Ometiklan

ometiklan
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 06 Jun 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 71% Hot Shots! (1991) - Rated 14 Aug 2007
80 47% The Aviator (2004) - Rated 14 Aug 2007
85 71% Fun with Dick and Jane (2005) - Rated 14 Aug 2007
95 94% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 14 Aug 2007
80 47% Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Rated 14 Aug 2007
85 71% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 14 Aug 2007
60 12% Finding Nemo (2003) - Rated 14 Aug 2007
50 5% 2 Fast 2 Furious (2003) - Rated 14 Aug 2007
85 71% Kiss of the Dragon (2001) - Rated 14 Aug 2007
80 47% Final Fantasy: The Spirits Within (2001) - Rated 14 Aug 2007