Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Omidvar
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Nov 5, 2010
Location: Tehran, Iran
Recent Rankings
60 Twilight (2008) - Nov 05, 2010
50 Hitch (2005) - Nov 05, 2010
40 Just Like Heaven (2005) - Nov 05, 2010
60 Mr. and Mrs. Smith (2005) - Nov 05, 2010
40 Just Friends (2005) - Nov 05, 2010
50 The Illusionist (2006) - Nov 05, 2010
80 The Good Shepherd (2006) - Nov 05, 2010
60 Cinderella Man (2005) - Nov 05, 2010
80 WALL·E (2008) - Nov 05, 2010
40 Slumdog Millionaire (2008) - Nov 05, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Omidvar. Why not go rank more films, then come back and check it out again?