![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
OneOfThem | |
![]() |
Movie Buff - 352 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2006
Location: Portugal
|

| 70 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 10 | After the Sunset (2004) - Aug 13, 2007 |
| 15 | Alexander (2004) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 40 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 60 | American Splendor (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |