![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ontario | |
![]() |
Flick Fan - 67 Films Ranked
Member Since: Apr 24, 2009
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 92 | Drive (2011) - Jan 01, 2012 |
| 90 | Battle Royale (2000) - Dec 31, 2011 |
| 75 | Until the Light Takes Us (2008) - Jan 04, 2011 |
| 86 | American Psycho (2000) - Jan 04, 2011 |
| 84 | Hot Fuzz (2007) - Jun 21, 2010 |
| 78 | Step Brothers (2008) - Jun 21, 2010 |
| 84 | Goodfellas (1990) - Jun 20, 2010 |
| 86 | American History X (1998) - Jun 19, 2010 |
| 79 | The Truman Show (1998) - Dec 24, 2009 |
| 46 | Die Another Day (2002) - Dec 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |