Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Ontario8
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Mar 11, 2010
Location: Canada
Recent Rankings
70 The Prestige (2006) - Mar 21, 2010
80 Back to the Future (1985) - Mar 21, 2010
70 Avatar (2009) - Mar 12, 2010
40 Rambo (2008) - Mar 12, 2010
20 Ghost Rider (2007) - Mar 12, 2010
40 Saw (2004) - Mar 12, 2010
40 Men in Black II (2002) - Mar 11, 2010
70 Minority Report (2002) - Mar 11, 2010
70 Pulp Fiction (1994) - Mar 11, 2010
40 The Illusionist (2006) - Mar 11, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Ontario8. Why not go rank more films, then come back and check it out again?