![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
OnurD | |
![]() |
Flick Fan - 35 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2011
Location: Izmir, Buca, Turkey
|

| 85 | Inception (2010) - Oct 04, 2011 |
| 50 | Jaws (1975) - Mar 30, 2011 |
| 65 | Freddy Vs. Jason (2003) - Mar 30, 2011 |
| 55 | Fantastic Four (2005) - Mar 30, 2011 |
| 85 | Big Fish (2003) - Mar 30, 2011 |
| 90 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Mar 30, 2011 |
| 87 | Gladiator (2000) - Mar 30, 2011 |
| 80 | Slumdog Millionaire (2008) - Mar 30, 2011 |
| 85 | Cruel Intentions (1999) - Mar 30, 2011 |
| 90 | The Social Network (2010) - Mar 30, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |