Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Onxapu
Film Freak - 578 Films Ranked
Member Since: Dec 1, 2011
Location: Spain
Recent Rankings
55 Donkey Punch (2008) - May 28, 2012
40 The Devil Inside (2012) - May 26, 2012
60 The Grey (2012) - May 25, 2012
95 Harakiri (1962) - May 22, 2012
75 Take Shelter (2011) - May 20, 2012
60 The Woman in Black (2012) - May 19, 2012
90 Kung Fu Hustle (2004) - May 19, 2012
65 The Royal Tenenbaums (2001) - May 17, 2012
60 The Innkeepers (2011) - May 13, 2012
55 One Day (2011) - May 13, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Onxapu. Why not go rank more films, then come back and check it out again?