![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Onyxx | |
![]() |
Movie Buff - 150 Films Ranked
Member Since: Jan 8, 2012
Location: Canada
|

| 100 | The Social Network (2010) - Mar 18, 2012 |
| 97 | Dead Again (1991) - Mar 05, 2012 |
| 87 | Arthur (2011) - Mar 04, 2012 |
| 97 | Reservoir Dogs (1992) - Mar 04, 2012 |
| 84 | Four Rooms (1995) - Mar 04, 2012 |
| 97 | The Adjustment Bureau (2011) - Mar 04, 2012 |
| 95 | Saving Private Ryan (1998) - Mar 04, 2012 |
| 90 | The Color Purple (1985) - Mar 04, 2012 |
| 100 | The Name of the Rose (1986) - Mar 04, 2012 |
| 68 | Pauly Shore Is Dead (2003) - Mar 04, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |