Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Oogity
Movie Buff - 264 Films Ranked
Member Since: Dec 15, 2011
Location: USA
Recent Rankings
95 Seven (1995) - May 16, 2012
85 American Psycho (2000) - May 16, 2012
94 The Cabin in the Woods (2012) - May 16, 2012
95 The Avengers (2012) - May 16, 2012
80 The Change-Up (2011) - May 16, 2012
80 Zoolander (2001) - Dec 15, 2011
89 Zombieland (2009) - Dec 15, 2011
81 Yes Man (2008) - Dec 15, 2011
60 xXx: State of the Union (2005) - Dec 15, 2011
76 xXx (2002) - Dec 15, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Oogity. Why not go rank more films, then come back and check it out again?