OpheliaDags

opheliadags
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 02 Mar 2011
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 85% Gran Torino (2008) - Rated 02 Mar 2011
95 99% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 02 Mar 2011
89 96% The Shining (1980) - Rated 02 Mar 2011
75 71% The Bourne Identity (2002) - Rated 02 Mar 2011
65 42% Knocked Up (2007) - Rated 02 Mar 2011
75 71% Everything Is Illuminated (2005) - Rated 02 Mar 2011
85 94% The Squid and the Whale (2005) - Rated 02 Mar 2011
67 47% An Education (2009) - Rated 02 Mar 2011
65 42% Thirteen (2003) - Rated 02 Mar 2011
70 58% Lord of War (2005) - Rated 02 Mar 2011