![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
OptimiX | |
![]() |
Movie Buff - 147 Films Ranked
Member Since: Feb 16, 2009
Location: antalya, Turkey
|

| 85 | National Treasure (2004) - Nov 24, 2011 |
| 70 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Nov 24, 2011 |
| 90 | Face/Off (1997) - Nov 24, 2011 |
| 95 | Pan's Labyrinth (2006) - Nov 24, 2011 |
| 60 | Kazaam (1996) - Nov 24, 2011 |
| 95 | The Truman Show (1998) - Nov 24, 2011 |
| 40 | Keloglan vs. the Black Prince (2006) - Nov 24, 2011 |
| 95 | Lucky Number Slevin (2006) - Nov 24, 2011 |
| 100 | Stardust (2007) - Nov 24, 2011 |
| 80 | The Island (2005) - Feb 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |