Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Oriane
Movie Buff - 247 Films Ranked
Member Since: Jan 20, 2012
Location: Lisbon, Portugal
Recent Rankings
80 Harold and Maude (1971) - May 13, 2012
86 Gimme Shelter (1970) - May 06, 2012
90 Woodstock (1970) - May 05, 2012
70 Dazed and Confused (1993) - May 05, 2012
86 White Dog (1982) - May 03, 2012
75 Tiny Furniture (2010) - May 03, 2012
82 A History of Violence (2005) - Apr 29, 2012
75 Far from Heaven (2002) - Apr 29, 2012
100 Nostalgia for the Light (2010) - Apr 25, 2012
93 The Wild Bunch (1969) - Apr 25, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Oriane. Why not go rank more films, then come back and check it out again?