Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Origami Dali
Movie Buff - 243 Films Ranked
Member Since: Apr 5, 2011
Location: Houston, TX, USA
Bio: A lover of film.
Recent Rankings
55 Hostel (2005) - Apr 16, 2011
70 From Dusk Till Dawn (1996) - Apr 16, 2011
65 Alexander (2004) - Apr 16, 2011
45 House of 1000 Corpses (2003) - Apr 16, 2011
75 Unbreakable (2000) - Apr 16, 2011
70 28 Weeks Later... (2007) - Apr 16, 2011
70 Sunset Blvd. (1950) - Apr 16, 2011
60 The Virgin Suicides (1999) - Apr 16, 2011
60 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Apr 16, 2011
50 Dog Soldiers (2002) - Apr 16, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Origami Dali. Why not go rank more films, then come back and check it out again?