![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Originate | |
![]() |
Film Freak - 505 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2008
Location: Boulder, Colorado, USA
|

| 67 | Man Bites Dog (1992) - Dec 31, 2008 |
| 95 | Le Samouraļ (1967) - Dec 31, 2008 |
| 70 | The Whole Ten Yards (2004) - Dec 30, 2008 |
| 70 | Independence Day (1996) - Dec 30, 2008 |
| 32 | Panic Room (2002) - Dec 30, 2008 |
| 42 | The Ladykillers (2004) - Dec 30, 2008 |
| 54 | Bean (1997) - Dec 30, 2008 |
| 85 | Cape Fear (1991) - Dec 30, 2008 |
| 86 | GoldenEye (1995) - Dec 30, 2008 |
| 95 | Final Destination (2000) - Dec 30, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |