Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Orum
Movie Buff - 243 Films Ranked
Member Since: Oct 31, 2008
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 In Bruges (2008) - Nov 03, 2008
98 American Psycho (2000) - Oct 31, 2008
75 Hot Fuzz (2007) - Oct 31, 2008
98 Infernal Affairs III (2003) - Oct 31, 2008
95 Infernal Affairs II (2003) - Oct 31, 2008
100 Infernal Affairs (2002) - Oct 31, 2008
75 Cast Away (2000) - Oct 31, 2008
65 An Inconvenient Truth (2006) - Oct 31, 2008
80 Super Size Me (2004) - Oct 31, 2008
70 Bowling for Columbine (2002) - Oct 31, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Orum. Why not go rank more films, then come back and check it out again?