Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Osmodious
Flick Fan - 88 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: NJ, USA
Recent Rankings
40 Sweet and Lowdown (1999) - Aug 18, 2009
50 The Butterfly Effect (2004) - Aug 18, 2009
40 Somewhere in Time (1980) - Aug 18, 2009
80 Reservoir Dogs (1992) - Aug 18, 2009
50 About Schmidt (2002) - Aug 18, 2009
40 I Spy (2002) - Aug 18, 2009
95 Goldfinger (1964) - Aug 18, 2009
75 Three Kings (1999) - Aug 18, 2009
70 Planet Terror (2007) - Aug 18, 2009
40 Elizabeth (1998) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Osmodious. Why not go rank more films, then come back and check it out again?