Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Otter
Movie Buff - 224 Films Ranked
Member Since: Aug 22, 2011
Location: Miami, FL, USA
Recent Rankings
88 Casino Royale (2006) - Apr 23, 2012
91 The Matrix (1999) - Apr 23, 2012
82 Troy (2004) - Apr 23, 2012
86 Equilibrium (2002) - Apr 23, 2012
91 Super Troopers (2002) - Apr 23, 2012
77 Titanic (1997) - Apr 23, 2012
81 Funny Games (1997) - Apr 23, 2012
83 The Truman Show (1998) - Apr 23, 2012
82 Miss Congeniality (2000) - Apr 23, 2012
65 National Treasure (2004) - Apr 23, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Otter. Why not go rank more films, then come back and check it out again?