Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Ottoline
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Feb 18, 2009
Location: Toronto, Canada, Canada
Recent Rankings
9 Gosford Park (2001) - Feb 18, 2009
6 Gangs of New York (2002) - Feb 18, 2009
8 Moulin Rouge! (2001) - Feb 18, 2009
7 TransAmerica (2005) - Feb 18, 2009
4 What Women Want (2000) - Feb 18, 2009
5 Cast Away (2000) - Feb 18, 2009
6 Titanic (1997) - Feb 18, 2009
5 Battlestar Galactica (2003) - Feb 18, 2009
7 Chocolat (2000) - Feb 18, 2009
8 The Station Agent (2003) - Feb 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Ottoline. Why not go rank more films, then come back and check it out again?