![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
OturanBoga | |
![]() |
Film Freak - 534 Films Ranked
Member Since: Jun 2, 2010
Location: Adana, tr, Turkey
|

| 75 | Immortals (2011) - Jan 09, 2012 |
| 80 | The Three Musketeers (1993) - Jan 09, 2012 |
| 92 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Jan 09, 2012 |
| 85 | Scarface (1983) - Aug 20, 2011 |
| 95 | Inception (2010) - Aug 20, 2011 |
| 20 | Shoot 'Em Up (2007) - Jun 02, 2010 |
| 70 | Watchmen (2009) - Jun 02, 2010 |
| 20 | Turkish Star Wars (1982) - Jun 02, 2010 |
| 80 | Eagle Eye (2008) - Jun 02, 2010 |
| 65 | The Karate Kid, Part III (1989) - Jun 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |