![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
OukiDouki | |
![]() |
Flick Fan - 81 Films Ranked
Member Since: Aug 29, 2011
Location: Prague, Czech Republic
|

| 85 | (500) Days of Summer (2009) - May 29, 2012 |
| 85 | Flammen & Citronen (2008) - May 29, 2012 |
| 95 | The Hudsucker Proxy (1994) - Oct 17, 2011 |
| 75 | 16 Blocks (2006) - Sep 07, 2011 |
| 65 | Serenity (2005) - Sep 07, 2011 |
| 95 | Rok dábla (2002) - Aug 30, 2011 |
| 80 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Aug 30, 2011 |
| 70 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) - Aug 30, 2011 |
| 90 | Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit (2005) - Aug 30, 2011 |
| 70 | We Own the Night (2007) - Aug 30, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |