Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Ovaron
Film Freak - 537 Films Ranked
Member Since: May 23, 2006
Location: Austria
Recent Rankings
80 Hulk (2003) - Aug 13, 2007
85 Princess Mononoke (1997) - Aug 13, 2007
80 Hudson Hawk (1991) - Aug 13, 2007
85 The English Patient (1996) - Aug 13, 2007
70 Cinderella Man (2005) - Aug 13, 2007
55 Coffee and Cigarettes (2003) - Aug 13, 2007
50 Free Willy (1993) - Aug 13, 2007
60 The Guru (2002) - Aug 13, 2007
83 Lost in Translation (2003) - Aug 13, 2007
80 Bad Boys II (2003) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Ovaron. Why not go rank more films, then come back and check it out again?