Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Ownerzx
Cinema Addict - 1560 Films Ranked
Member Since: Feb 17, 2012
Location: Trois-Rivieres, Québec, Canada
Recent Rankings
65 The Edge (1997) - May 27, 2012
55 Grown Ups (2010) - May 27, 2012
50 Coneheads (1993) - May 27, 2012
85 Princess Mononoke (1997) - May 27, 2012
75 (500) Days of Summer (2009) - May 26, 2012
70 Safe House (2012) - May 25, 2012
75 Stand by Me (1986) - May 23, 2012
60 Fun with Dick and Jane (2005) - May 20, 2012
70 Special Forces (2011) - May 20, 2012
70 John Carter (2012) - May 19, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Ownerzx. Why not go rank more films, then come back and check it out again?