![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Oxide7 | |
![]() |
Movie Buff - 436 Films Ranked
Member Since: Dec 27, 2009
Location: Portland, TN, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 92 | The Man from Earth (2007) - Dec 28, 2009 |
| 100 | More (1998) - Dec 28, 2009 |
| 90 | Donnie Darko (2001) - Dec 28, 2009 |
| 88 | Paprika (2006) - Dec 28, 2009 |
| 94 | Moon (2009) - Dec 28, 2009 |
| 80 | A Trip to the Moon (1902) - Dec 28, 2009 |
| 88 | Dark City (1998) - Dec 28, 2009 |
| 82 | Farscape (1999) - Dec 28, 2009 |
| 90 | Nausicaä (1984) - Dec 28, 2009 |
| 89 | The Messenger (2009) - Dec 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |