![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Oystaman | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Aug 2, 2009
Location: Australia
|

| 98 | Die Hard (1988) - Aug 02, 2009 |
| 20 | The Polar Express (2004) - Aug 02, 2009 |
| 12 | Bulletproof Monk (2003) - Aug 02, 2009 |
| 95 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Aug 02, 2009 |
| 81 | Fracture (2007) - Aug 02, 2009 |
| 96 | Undercover Brother (2002) - Aug 02, 2009 |
| 83 | The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Aug 02, 2009 |
| 70 | Futurama: The Beast with a Billion Backs (2008) - Aug 02, 2009 |
| 100 | The Hunt for Red October (1990) - Aug 02, 2009 |
| 74 | Team America: World Police (2004) - Aug 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |