![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Oystein | |
![]() |
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Jul 12, 2006
Location: Norway
|

| 95 | Underground (1995) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Rules of Attraction (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Dial M for Murder (1954) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Pirates of Silicon Valley (1999) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Once Upon a Time in the West (1968) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Duck, You Sucker (1971) - Aug 13, 2007 |
| 80 | A Fistful of Dollars (1964) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Once Upon a Time in America (1984) - Aug 13, 2007 |
| 97 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Aug 13, 2007 |
| 88 | For a Few Dollars More (1965) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |