![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
OzCritic | |
![]() |
Flick Fan - 73 Films Ranked
Member Since: Jul 9, 2011
Location: Australia
|

| 90 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jul 09, 2011 |
| 70 | Independence Day (1996) - Jul 09, 2011 |
| 70 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Jul 09, 2011 |
| 75 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Jul 09, 2011 |
| 80 | Driving Miss Daisy (1989) - Jul 09, 2011 |
| 65 | Good Will Hunting (1997) - Jul 09, 2011 |
| 60 | Hancock (2008) - Jul 09, 2011 |
| 80 | I, Robot (2004) - Jul 09, 2011 |
| 80 | The Bone Collector (1999) - Jul 09, 2011 |
| 80 | The Shawshank Redemption (1994) - Jul 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |