![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
PJM | |
![]() |
Movie Buff - 300 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: USA
|
| 90 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Jul 28, 2008 |
| 80 | The Mask (1994) - Jul 28, 2008 |
| 70 | Short Cuts (1993) - Jul 28, 2008 |
| 80 | Stranger Than Fiction (2006) - Jul 28, 2008 |
| 80 | The Karate Kid (1984) - Jul 28, 2008 |
| 70 | Bean (1997) - Jul 28, 2008 |
| 65 | Scrooged (1988) - Jul 28, 2008 |
| 90 | A Bronx Tale (1993) - Apr 18, 2008 |
| 93 | Y Tu Mamá También (2001) - Apr 18, 2008 |
| 86 | Working Girl (1988) - Apr 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |