Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
PPP35
Film Freak - 596 Films Ranked
Member Since: Feb 10, 2009
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
91 The Hangover (2009) - Jun 17, 2011
89 Thor (2011) - Jun 17, 2011
73 Green Lantern (2011) - Jun 17, 2011
90 X-Men: First Class (2011) - Jun 17, 2011
84 Role Models (2008) - Jul 05, 2010
82 Iron Man 2 (2010) - Jul 05, 2010
85 Hot Tub Time Machine (2010) - Jul 05, 2010
80 Kick-Ass (2010) - Jul 05, 2010
80 Definitely, Maybe (2008) - Jul 28, 2009
76 My Bloody Valentine 3-D (2009) - Jul 28, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with PPP35. Why not go rank more films, then come back and check it out again?