Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
PRG
Movie Buff - 316 Films Ranked
Member Since: May 9, 2007
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
65 Be Cool (2005) - May 15, 2007
80 The NeverEnding Story (1984) - May 15, 2007
62 The One (2001) - May 15, 2007
83 Alien (1979) - May 15, 2007
75 Analyze This (1999) - May 15, 2007
79 Bottle Rocket (1996) - May 15, 2007
75 Mulholland Drive (2001) - May 15, 2007
80 Predator (1987) - May 15, 2007
63 Along Came a Spider (2001) - May 15, 2007
80 50 First Dates (2004) - May 10, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with PRG. Why not go rank more films, then come back and check it out again?