![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
PSHoffman | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Aug 26, 2010
|

| 60 | The Bodyguard (1992) - Aug 27, 2010 |
| 65 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Aug 27, 2010 |
| 60 | Good Morning, Vietnam (1987) - Aug 27, 2010 |
| 50 | True Lies (1994) - Aug 27, 2010 |
| 50 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Aug 27, 2010 |
| 60 | Clueless (1995) - Aug 27, 2010 |
| 60 | Lawrence of Arabia (1962) - Aug 27, 2010 |
| 80 | Chinatown (1974) - Aug 27, 2010 |
| 70 | American History X (1998) - Aug 27, 2010 |
| 20 | Billy Madison (1995) - Aug 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |