Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
PTL
Movie Buff - 175 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2006
Location: Canada
Recent Rankings
50 The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Aug 13, 2007
Mini-Review: Average modern horror flick.
70 I, Robot (2004) - Aug 13, 2007
Mini-Review: Great CGI!
77 Love Actually (2003) - Aug 13, 2007
89 The Matrix Reloaded (2003) - Aug 13, 2007
79 Rear Window (1954) - Aug 13, 2007
65 Van Helsing (2004) - Aug 13, 2007
74 Freaky Friday (2003) - Aug 13, 2007
67 Proof (2005) - Aug 13, 2007
75 Baseketball (1998) - Aug 13, 2007
69 The Matador (2005) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with PTL. Why not go rank more films, then come back and check it out again?