![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
PTNear | |
![]() |
Flick Fan - 43 Films Ranked
Member Since: Apr 25, 2011
Location: Oliveira de Azeméis, Aveiro, Portugal
|

| 80 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Apr 29, 2011 |
| 75 | Lost in Translation (2003) - Apr 25, 2011 |
| 70 | Black Knight (2001) - Apr 25, 2011 |
| 75 | She and Her Cat (1999) - Apr 25, 2011 |
| 75 | Antz (1998) - Apr 25, 2011 |
| 80 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Apr 25, 2011 |
| 65 | Madagascar (2005) - Apr 25, 2011 |
| 80 | The Boy in the Striped Pyjamas (2008) - Apr 25, 2011 |
| 60 | Norbit (2007) - Apr 25, 2011 |
| 75 | American Pie Presents: The Book of Love (2009) - Apr 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |