![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
P. Lemgruber | |
![]() |
Cinema Addict - 1190 Films Ranked
Member Since: Sep 1, 2010
Location: MG, Brazil
Age: 21
Gender: Male
Status: Single
|
|
Bio: http://www.lastfm.com.br/user/PedroLemgruber
| |

| 87 | The King of Kong: A Fistful of Quarters (2007) - May 29, 2012 |
| 60 | The Raven (2012) - May 27, 2012 |
| 85 | The Descendants (2011) - May 16, 2012 |
| 92 | The King of Comedy (1983) - May 12, 2012 |
| 82 | Our Idiot Brother (2011) - May 10, 2012 |
| 80 | I Shot Jesse James (1949) - May 09, 2012 |
| 82 | A Dangerous Method (2011) - May 08, 2012 |
| 85 | Young Adult (2011) - May 08, 2012 |
| 69 | The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) - May 08, 2012 |
| 89 | The Celebration (1998) - Apr 28, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |