![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Padriag | |
![]() |
Film Freak - 683 Films Ranked
Member Since: Apr 19, 2008
Location: Chapel Hill, North Carolina, USA
Age: 23
Gender: Male
Status: Single
|
|
Message Sent!
| |

| 96 | Amores Perros (2000) - Dec 27, 2009 |
| 98 | The Mirror (1975) - Dec 12, 2009 |
| 94 | The Lady from Shanghai (1947) - Dec 06, 2009 |
| 83 | L' Amour à mort (1984) - Dec 03, 2009 |
| 94 | The War is Over (1966) - Dec 03, 2009 |
| 97 | Muriel ou Le temps d'un retour (1963) - Dec 03, 2009 |
| 97 | The Passenger (1975) - Dec 02, 2009 |
| 96 | Seconds (1966) - Nov 01, 2009 |
| 97 | Ivan the Terrible, Part Two (1958) - Sep 17, 2009 |
| 97 | Ivan the Terrible, Part One (1944) - Sep 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |