Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
PaganGuru
Movie Buff - 290 Films Ranked
Member Since: Mar 17, 2007
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 Go (1999) - Mar 12, 2009
90 Survive Style 5+ (2004) - Mar 12, 2009
90 Meeting People Is Easy (1998) - Mar 09, 2009
75 Monster Camp (2007) - Mar 09, 2009
85 Hair High (2004) - Mar 09, 2009
75 Capote (2005) - Mar 09, 2009
90 Spirited Away (2002) - Mar 09, 2009
50 Yes Man (2008) - Mar 09, 2009
86 Gran Torino (2008) - Mar 09, 2009
85 The Dark Knight (2008) - Mar 09, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with PaganGuru. Why not go rank more films, then come back and check it out again?