![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Pagliacci | |
![]() |
Movie Buff - 449 Films Ranked
Member Since: Sep 30, 2010
Location: Göteborg, Västra Götaland, Sweden
|
|
Bio: I love movies, music and i love living
| |

| 81 | Capote (2005) - Oct 31, 2011 |
| 95 | The Three Caballeros (1944) - Oct 31, 2011 |
| 93 | Inglourious Basterds (2009) - Oct 31, 2011 |
| 68 | Good Morning, Vietnam (1987) - Oct 31, 2011 |
| 54 | Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) - Oct 31, 2011 |
| 100 | Total Recall (1990) - Oct 31, 2011 |
| 90 | Braveheart (1995) - Oct 31, 2011 |
| 85 | The Social Network (2010) - Oct 31, 2011 |
| 72 | X-Men: First Class (2011) - Oct 31, 2011 |
| 57 | The Spirit (2008) - Feb 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |