Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Paj
Movie Buff - 113 Films Ranked
Member Since: Aug 6, 2006
Location: USA
Recent Rankings
95 When We Were Kings (1996) - Aug 13, 2007
Mini-Review: The best sports documentary ever on a celebrity athlete. It's such a moving piece and about so much more than just boxing.
85 Rent (2005) - Aug 13, 2007
80 Top Gun (1986) - Aug 13, 2007
83 Fantastic Four (2005) - Aug 13, 2007
85 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 13, 2007
87 Shopgirl (2005) - Aug 13, 2007
40 From Justin to Kelly (2003) - Aug 13, 2007
70 9½ Weeks (1986) - Aug 13, 2007
80 Never Been Kissed (1999) - Aug 13, 2007
90 When Harry Met Sally... (1989) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Paj. Why not go rank more films, then come back and check it out again?