![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Paladine316 | |
![]() |
Movie Buff - 119 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: Fl, USA
|

| 90 | Robin Hood: Men in Tights (1993) - Aug 21, 2009 |
| 85 | Judge Dredd (1995) - Aug 21, 2009 |
| 80 | Wayne's World (1992) - Aug 21, 2009 |
| 40 | Forrest Gump (1994) - Aug 21, 2009 |
| 70 | The Illusionist (2006) - Aug 21, 2009 |
| 35 | 10,000 B.C. (2008) - Aug 21, 2009 |
| 70 | Congo (1995) - Aug 21, 2009 |
| 60 | Bio-Dome (1996) - Aug 21, 2009 |
| 60 | Old School (2003) - Aug 21, 2009 |
| 62 | Van Wilder (2002) - Aug 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |