Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Palitow
Movie Buff - 321 Films Ranked
Member Since: Jul 9, 2010
Location: Paredes, Porto, Portugal
Recent Rankings
91 Seven (1995) - Apr 29, 2012
75 Bicycle Thieves (1948) - Apr 16, 2012
90 The Shining (1980) - Feb 19, 2012
78 Pan's Labyrinth (2006) - Feb 16, 2012
85 Psycho (1960) - Feb 13, 2012
80 Manhattan (1979) - Dec 25, 2011
86 Alien (1979) - Dec 20, 2011
76 Submarine (2010) - Nov 05, 2011
86 Zelig (1983) - Oct 18, 2011
65 Johnny English (2003) - Oct 08, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Palitow. Why not go rank more films, then come back and check it out again?