Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Pandorado
Movie Buff - 205 Films Ranked
Member Since: Feb 1, 2008
Location: Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina
Message Sent!
500 characters left
Bio: http://www.filmaffinity.com/es/userratings.php?user_id=752998
Recent Rankings
70 Spider (2002) - Oct 18, 2010
90 Skhizein (2008) - Oct 18, 2010
60 More (1998) - Oct 18, 2010
80 Red Hot Riding Hood (1943) - Oct 18, 2010
65 Luxo Jr. (1986) - Oct 18, 2010
60 Geri's Game (1997) - Oct 18, 2010
69 French Roast (2008) - Oct 18, 2010
70 Madame Tutli-Putli (2007) - Oct 18, 2010
68 Ryan (2004) - Oct 18, 2010
85 Temple Grandin (2010) - Oct 18, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Pandorado. Why not go rank more films, then come back and check it out again?