![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Papagoose | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Cedartown, GA, USA
|

| 7 | Pearl Harbor (2001) - Aug 18, 2009 |
| 7 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Aug 18, 2009 |
| 7 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Aug 18, 2009 |
| 6 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 18, 2009 |
| 6 | European Vacation (1985) - Aug 18, 2009 |
| 5 | Space Cowboys (2000) - Aug 18, 2009 |
| 6 | The Time Machine (2002) - Aug 18, 2009 |
| 8 | Throw Momma from the Train (1987) - Aug 18, 2009 |
| 7 | Meet the Parents (2000) - Aug 18, 2009 |
| 5 | Saw (2004) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |