PaperOkami

paperokami
Film Freak - 801 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2011
Location: Massachusetts, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love movies,video games,comic books and hanging out with friends.

more Recent Ratings

87 81% Grand Illusion (1937) - Rated 12 Feb 2012
75 52% The African Queen (1951) - Rated 12 Feb 2012
75 52% Paprika (2006) - Rated 12 Feb 2012
45 20% Naked Gun 33 1/3: The Final Insult (1994) - Rated 12 Feb 2012
50 23% Pirates of Silicon Valley (1999) - Rated 12 Feb 2012
72 44% Timecrimes (2007) - Rated 12 Feb 2012
85 73% Repulsion (1965) - Rated 12 Feb 2012
40 15% Turner & Hooch (1989) - Rated 12 Feb 2012
70 39% Killer of Sheep (1978) - Rated 12 Feb 2012
80 63% Deliverance (1972) - Rated 12 Feb 2012