Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Parachute
Flick Fan - 89 Films Ranked
Member Since: Jun 28, 2010
Location: Houston, TX, USA
Bio: Puppy rancher by day, organ harvester by night.
Recent Rankings
79 Romeo + Juliet (1996) - Apr 06, 2011
80 Signs (2002) - Apr 06, 2011
83 21 Grams (2003) - Apr 06, 2011
64 Bringing Down the House (2003) - Apr 06, 2011
53 Daredevil (2003) - Apr 06, 2011
83 The Fly (1986) - Apr 06, 2011
85 Man on Fire (2004) - Apr 06, 2011
77 Men in Black II (2002) - Apr 06, 2011
86 Lost in Translation (2003) - Apr 06, 2011
83 Batman Begins (2005) - Apr 06, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Parachute. Why not go rank more films, then come back and check it out again?